Plecy

Zakupy Oraz Zwroty

Każda płatność w naszym serwisie przechodzi przez proces weryfikacji. Czasami ten proces może zająć więcej czasu. Będziesz informowany o statusie zamówienia drogą mailową. Pamiętaj aby sprawdzić swoją skrzynkę pocztową.

Każda tranzakcja może zostać odwrócona. Pamiętaj, że po anulowaniu tranzakcji, stracisz dostęp do produktów lub dostępów które wykupiłeś w danej tranzakcji. Szczegółowe warunki anulowania oraz inne informacje możesz znaleźć na naszej stronie z regulaminami.

Tematy Finansowe

Każda płatność w naszym serwisie przechodzi przez proces weryfikacji. Czasami ten proces może zająć więcej czasu. Będziesz informowany o statusie zamówienia drogą mailową. Pamiętaj aby sprawdzić swoją skrzynkę pocztową.

Współpracujemy z bramką płatności PayU. Wszystkie dane i informacje na temat realizacji płatności możesz znaleźć na stronie informacyjnej PayU. Jest jakiś sposób płatności który chcialbyś aby był dostępny na noszej stronie? Zgłoś to nam przez formularz kontaktowy na stronie Kontakt

Nie. Nasz portal nie zapisuje Twoich danych płatniczych. Wszlekie informacje o wybranych metodach płatności są zapisywane u naszego partnera PayU. Na naszej stronie są natomiast zapisywane informacje kontaktowe oraz ientyfikator płatności. Dane te pomagają nam powiązać Twoje zamówienie z identyfikatorem tranzkacji w PayU.

Tak. Jezeli możesz rozliczać usługi szkoleniowe, upewnij się że jesteś upoważniony do przesyłania informacji rozliczeniowych i wyslij nam te informacje na emaila lub uzupełnij te dane w formularzu porfilowym, jeżeli założyłeś u nas konto.

Tematy Techniczne

Odszukaj email w swojej skrzynce pocztowej z informacją o zapisaniu się na biuletyn. W mailu znajduje się link do deaktywacji subskrypcji. Jeżeli nie możesz znaleźć maila, napisz do nas, wypiszemy Ciebie z listy odbiorców naszych biuletynów. Wiadomości systemowe będą wysyłane do Ciebie bez względu na statan subskrypcji.

W pierwszej kolejności spróbuj zresetować hasło, jeżeli to nie pomoże, to napisz do nas, pamiętaj aby dodać nazwę konta oraz email, tak abyśmy mogli znaleźć Ciebie w naszej bazie.

Świetnie! Gratulujemy spostrzegawczości, prześlij nam informacje o błędzie, wraz z zrzutami ekranu oraz innymi informacjami. Pamiętaj, nie udostępniaj danych prywatnych.

Kursy i Wydarzenia

Świetnie! Dziękujemy za zaangażowanie. Możesz wysłac nam swoje propozycje na email, lub skorzystaj z przygotowanego formularza.

Świetnie! Dziękujemy za zaangażowanie. Napisz proszę bezpośrednio do autora kursu, lub wyślij nam informacje na email. Opisz dokładnie gdzie znajdują się błędy postaramy się je naprawić w jak najszybszym czasie.

Nieuzyskałeś odpowiedzi na swoje pytania? Skontaktuj sie z nami, postaramy się pomóc

Dostępne kanały pomocy

Możesz, zadzwonić, napisać maila, wysłać formularz kontaktowy, skorzystać z pomocy na stronie lub sekcji FAQ

01

Pomoc na stronie

Zapraszamy do przygotowanej pomocy na naszej stronie
błyskawiczna pomoc
02

Napisz emaila

Wyślij nam wiadomość na emila akademia@it-factory.edu.pl Opisz swoją sytuację i oczekuj naszej odpowiedzi
Odpowiadamy w przeciągu 24 godzin
03

Przez formularz kontaktowy

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.
Odpowiadamy w przeciągu 24 godzin
04

Zadzwoń

Chcesz porozmawiać z nami bezpośrednio? Zadzwoń do nas +48 731 830 444
Przygotuj się proszę do rozmowy, tak aby zaoszczędzic obu stronom czas
Czas rozwiązania problemu zależy od zgłoszonego zapytania

Formularz kontaktowy